e
sv

Santiment Açıkladı: Balinalar, Bu Altcoin’de Sessizce Birikiyor!

90 Okunma — 17 Temmuz 2021 09:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Lider altcoin Ethereum’da balina birikimi gözlemleniyor. Var olan en büyük Ethereum balinaları, kripto paranın fiyatı aşağı doğru hareket etmeye devam ederken sessizce ETH biriktiriyor. Ayrıca Santiment, lider altcoin ETH 1.800 doların üzerinde kalabilirse, “direnç trend çizgisini” 2.200 dolarda test etme şansına sahip olacağını söylüyor. Son verilere ve analizlere yakından bakalım…

Santiment: Lider altcoin ETH’de balinalar hızla birikiyor

Kripto analitik firması Santiment,  lider altcoin ETH ile ilgili önemli verileri ortaya koydu. Şirket, Ethereum‘un en büyük 10 adresinin, ETH’nin tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığı Mayıs ortasından sonra toplam Ethereum arzının %18.46’sına sahipken 13 Temmuz’a kadar %20.58’e çıktığını söyledi.

Ünlü şirket Santiment’e göre, bu ilk 10 adres için, Mayıs 2017’den bu yana en yüksek ETH sahiplik yüzdesi. Analiz firmasına göre, bu durum bir boğa işareti ve ayrıca Ethereum’un potansiyel bir dönüşü için iyi bir işaret olabilir. Ünlü şirket Santiment konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu grafik, fiyatlar tüm zamanların en yüksek seviyelerinden %50’den fazla düşerken en büyük paydaşların birikmeye devam ettiğini gösteriyor. Fiyatların bir noktada toparlanabileceğine ve düzeleceğine dair bir güven işareti olarak alınabilir.

Santiment: ETH, 2.200 doları test etme şansına sahip

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, ünlü şirket Santiment, ayrıca kripto para madencilerinin bakiyelerinin, geçtiğimiz ay istikrarlı bir şekilde yükseldiğini belirtiyor. Ayrıca şirket, bunun ağa güç veren madencilerin satış yapmaya meyilli olmadığının bir işareti olduğunu belirtiyor. CoinGecko’ya göre Ethereum yazı yazılırken 1.880 dolardan işlem görüyor ve geçen hafta %10’dan fazla düştü.

Ünlü şirket Santiment, ayrıca ETH tahminin de bulunuyor. Şirket, lider altcoin ETH 1.800 doların üzerinde kalabilirse, “direnç trend çizgisini” 2.200 dolarda test etme şansına sahip olacağını söylüyor. Ünlü şirket Santiment konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ETH’nin fiyat hareketi, şu anda çok önemli bir desteğe bağlı olduğu için düşüş eğilimi etrafında oyalanmaya devam ediyor. Boğaların gerçekten yakında devreye girmesi gerekiyor. En azından bir sıçrama için… Aksi takdirde ayılar düşüş eğilimine devam edecek. On-chain ölçümler bazı olumlu işaretler gösteriyor, ancak dibe vurup vurmadığımızı söylemek için henüz çok erken.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Santiment Açıkladı: Balinalar, Bu Altcoin’de Sessizce Birikiyor!