e
sv

Yüzde 50 Çöküşü Öngören Tahminci: Bitcoin Bu Seviyelere Düşecek!

51 Okunma — 17 Temmuz 2021 09:13
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Guggenheim’dan Scott Minerd, yine önemli bir kripto para tahminiyle manşetleri süslüyor. Scott Minerd Bitcoin (BTC)’in kilit destek seviyesinin yakında kırılabileceğini iddia ediyor. Scott Minerd’in ve diğer analistlerin tahminlerini detaylı inceleyelim…

Scott Minerd: Bitcoin için önemli destek seviyesi kırılabilir!

Guggenheim’dan Scott Minerd, kısa süre önce önemli bir BTC tahmininde bulundu. Scott Minerd, 30.000 doların Bitcoin için kritik bir seviye olduğunu ve bu önemli destek seviyesinin “yakında başarısız olabileceğini” belirtti. Guggenheim’dan Scott Minerd, konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Her yeni testte zayıflamaya devam ettiğine inanıyorum.

Bugün erken saatlerde Bitcoin, Bitstamp borsasında 31.012 dolara kadar düştü, ancak daha sonra 32.000 dolarlık düşük bölgeye geri dönmeyi başardı. En büyük kripto para birimi şu anda yeşil tahtada işlem görüyor.

Scott Minerd, Bitcoin fiyatının 15.000 dolara hatta 10.000 dolara düşeceğine inanıyor

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere Scott Minerd, Bitcoin fiyatının 15.000 dolara hatta 10.000 dolara düşeceğine inanıyor. Daha sonra Scott Minerd, Bitcoin’in “bir çöküşün” ortasında olduğunu iddia ederek düşüş çağrısını yineledi.

Guggenheim Partners’ın kurucusu Scott Minerd, Nisan ayında Bitcoin’in %50 düşeceğini doğru bir şekilde tahmin etmişti. Mayıs ayındaki büyük düşüşünden ve Haziran ayında 41.000 dolarlık seviyesinin üzerinde bir temel bulamamasından sonra, Bitcoin şimdi üç haftadan fazla bir süredir menzile bağlı.

Analistler şimdi BTC fiyatı hakkında karışık görüşlere sahip

Analistler şimdi karışık görüşlere sahip.”Rekt Capital” isimli trader, Bitcoin’in üçlü bir dip oluşturabileceğine inanıyor. Trader, 31.500 doların üzerinde bir günlük kapanışın, fiyat hedefinin 38.900 dolara yükseldiği bir yükseliş sinyali olabileceğini düşünüyor.

Euro Pacific Capital’in önde gelen Bitcoin eleştirmeni ve CEO’su Peter Schiff, Galaxy Digital Holdings‘in (GLXY) hisse senedi fiyatının Nisan ayındaki en yüksek seviyesinden düştüğünü paylaşmak için Twitter’ı kullandı. Peter Schiff’e göre, Bu GLXY düşüşü BTC için kesinlikle iyi değil. Peter Schiff bu düşüşün Bitcoin’i mevcut 30.000 dolarlık destek seviyesinin altına bile itebileceğini umuyor.

Bitcoin’in fiyatında son durum nedir?

Lider kripto para birimi Bitcoin, yazım sırasında ufak artışlarla 31.850 dolar seviyesinden işlem görüyor. Kripto paraların amiral gemisi şu anda 597,6 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Bitcoin yazım sırasında piyasa değeriyle 23,5 milyar dolarlık bir son 24 saatlik işlem hacmini yönetiyor.

Sıradaki içerik:

Yüzde 50 Çöküşü Öngören Tahminci: Bitcoin Bu Seviyelere Düşecek!