e
sv

Analist, Cardano İçin En Gerçekçi Fiyat Hedefini Verdi: Bu Seviyeler!

56 Okunma — 17 Temmuz 2021 09:14
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kripto para analisti Jason Pizzino, yılın ikinci yarısında Cardano (ADA) için beklentilerini özetliyor. Pizzino, grafiklerin ADA’dan “alıcıların kaçtığını” gösterdiğini ve Cardano’nun teknik verilerinin kısa vadede iyi görünmediğini açıklıyor. Kriptokoin.com olarak aktardığımız Cardano’nun yaklaşan Alanzo yükseltmesi ve Grayscale’ın fonlarına dahil olmasından sonra iddialar bir hayli dikkat çekiyor. Analistin Youtube’tan paylaştığı teknik detayları inceliyoruz…

Jason Pizzino: Cardano 1 doların altına düşebilir

Genel piyasanın nasıl hareket ettiğine bağlı olarak ADA’nın önümüzdeki haftalarda veya aylarda 1 doların altına düşebileceğine inandığını açıklayan Jason Pizzino, piyasanın şu ana kadar pek iyi görünmediğini ve yukarı yönlü hareketlerin azaldığını belirtiyor. Analiste göre önümüzdeki birkaç ay içinde ADA 0.40 dolara gerileyebilir. Fiyatın 1 dolar ile 0.40 dolar aralığında gezinebileceğini belirten analist, çoğu yatırımcının yükseliş beklentisinde olduğunu vurgulayarak, şu açıklamaları da ekliyor…

Kısa vadede düşüş beklentilerinin yanında, yaklaşık 200.000 Youtube abonesine seslenen Jason Pizzino, Cardano (ADA)’nın şu anki 1.21 dolar seviyesinden, yıl sonuna kadar %100 ile %300 yükselmesini de olası buluyor. Analistin piyasa değerini hesaba kattığı açıklaması şu şekilde:

2,50 dolar, bu eski zirve. Bu 80 milyar dolarlık bir piyasa değeri olur. 3,75 dolar, 120 milyar dolarlık bir piyasa değeri olacaktır. 5 dolar, 560 milyar dolarlık bir piyasa değeri olacaktır. Hepsi burada elinizin altında.

Analiste göre ADA 10 doları görebilecek mi?

Yatırımcıların 10 dolar beklentisini yorumlayan Pizzino, bu fiyatın aşırı iyimser olduğunu açıkladı. Bitcoin ve Ethereum yükselirken lider kriptolara geçilmesi gerektiğine inanan analist, son olarak şu yorumda bulunuyor:

ADA 10 dolara ulaşabilir mi? Bu, 320 milyar dolarlık bir piyasa değerine ihtiyacımız olacağı anlamına gelir. Şimdi 40 milyar dolarlık bir piyasa değeri olan ADA’mız var. 220 milyar dolarlık bir piyasa değerinde Ethereum’umuz var.

Sıradaki içerik:

Analist, Cardano İçin En Gerçekçi Fiyat Hedefini Verdi: Bu Seviyeler!