e
sv

Ripple’da Death Cross! XRP Yatırımcılarını Neler Bekliyor?

50 Okunma — 17 Temmuz 2021 09:14
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Teknik göstergelerde, Ripple (XRP)’ın grafiği önümüzdeki 5 ay için “death cross”a hazırlanıyor. Analistler bu durumu bir ayı piyasası belirtisi olarak yorumlarken, uzman analist Omkar Godbole’nin teknik yorumlarını inceliyoruz…

Ripple (XRP)’ın geçmiş verileri tersi yöne işaret ediyor

XRPfiyatının 50 günlük SMA’sının, bir veya iki gün içinde 200 günlük SMA’nın altına düşmesi ve sözde düşüş death cross’unu teyit etmesi bekleniyor. Model teoride daha derin bir satış anlamına gelse de, analistin belirttiği üzere tarihsel veriler aksini gösteriyor. Kriptokoin.com olarak aktardığımız, bu yılın Şubat ayı başlarında, Mart 2020, Ağustos 2019, Nisan 2018, Ocak 2017 ve Mayıs 2016’da gözlemlenen önceki olaylar, ana veya ara fiyat diplerini işaret etti. Mayıs 2014’te bir tanesi piyasaya anında satış baskısı getirdi.

Aynı zamanda, MA, geriye dönük verilere dayandığından, analiste göre Death Cross’un güvenilir bir gösterge olarak karamsar kaydı pek şaşırtıcı değil. Başka bir deyişle, death cross’lar, uzun süreli bir satışın sonucudur ve sınırlı öngörü gücüne sahiptir. Çoğu zaman, geçiş gerçekleştiğinde pazar aşırı satıma yönlenir. Son olarak, analist Godbole, önceki düşüş geçişlerin de (sol üstte), aşırı satım veya 30’un altında RSI’ın eşlik ettiğini aktarıyor.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Ripple’da Death Cross! XRP Yatırımcılarını Neler Bekliyor?