e
sv

Bu Altcoin, Yüzde 1.000 Yaptıktan Sonra Satın Alma Fırsatı Sunuyor!

94 Okunma — 17 Temmuz 2021 09:15
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Axie Infinity, birçok ülkeden oyun severlerin ve yatırımcıların ilgisinden sonra muazzam seviyelere yükseldi. Platformun yerel token’ı AXS dijitalleştirilmiş yaratıkların ticareti için kullanılmaktadır. Boğalarla fiyatın uçması da, oyunu ve token’ı daha geniş kitlelere duyurdu. Brezilya, Hindistan, Endonezya, Filipinler ve Venezüella şimdiye kadar en fazla hacmi sağlayan ülkeler. Yazının devamında, altcoin AXS’yi yeni duyanlar için analistlerin alım fırsatlarını inceliyoruz…

Altcoin AXS’yi dipten alanlar kazandı, peki şimdi…

Kriptokoin.com olarak analizlerini paylaştığımız Filip L’te göre rastgele bir alım yapmak yerine doğru bölgeyi beklemek en doğru tercih olacaktır. Fiyatın bu kadar kısa sürede, bu denli yükselmesi göz önüne alınırsa, bazı teknik seviyeleri takip etmek, giriş için en uygun noktaları yatırımcılara sunmaktadır. Bu doğrultuda, öncelikle aşağıdaki grafikten analistin belirlediği destek ve direnç seviyelerini inceleyebilirsiniz.

Teknik kısımda ise analistin belirlediği ilk destek bölgesi, Avrupa oturumunun açılışı sırasında kaydedilen 26.70 dolar oluyor. Bu bölge, AXS’ın daha da üzerine çıktığı, ancak bir sonraki mumun daha yükseğe sıçraması için tekrar gerilediği ve zaman geçirdiği bir seviyedir. Ancak, bu aralıkta çok kısa kalabilen altcoin AXS, analistin de belirttiği üzere kar alımlarıyla hızlıca geriledi. Bu nedenle, analistin işaret ettiği ikinci seviye, haftalık R1 direncinde duran 23.30 dolardır. Bu noktada, fiyatın durakladığını ve yeniden giriş için tercih edilen bir fiyat olduğunu ekleyen analist, AXS fiyatının 22.30 dolara gerilemesi durumunda, bu noktada alıcıların tekrar sahne alacağını düşünüyor.

Analiste göre 19.60 dolar desteği de test edilebilir

26.70 ve 23.30 dolar ve son olarak 19.60 doların, AXS’de zirvesinden sonra son güçlü destek olduğunu belirten analist, bu bölgenin kritik bir bölge olduğunu vurguluyor. 3 noktadan sonuncusu olan 19 dolar bölgesi, analiste göre daha sabırlı yatırımcıların beklediği güçlü bir alım bölgesi. Bu seviyeden zirveye gerçekleşecek olası yükseliş %40 kazanca işaret edecek. Aynı zamanda, bu seviyenin 10 Temmuz’da reddedilmesi ve 13 Temmuz’da kesin bir şekilde kırılması, analiste göre teknik anlamda da bölgenin aktif olduğuna işaret etmektedir.

Son olarak AXS, yazının yazıldığı sıralarda analistin son alım seviyesi olan 19.60 doların bir miktar üzerinde 22.33 dolardan işlem görüyor. Fiyat bugün 27 dolardan %20 değer kaybetti. Gün içinde marketin en büyük 10 kripto para birimi de yatay ilerliyor. Bitcoin, sadece %2.48 büyüme kaydedebildi. Lider altcoin Ethereum’da Ripple ile beraber %2’nin üzerinde karlarla, ilk 10 kripto para arasında en yeşil kriptolar oluyor. En fazla gerileyen kriptoda, günlük %1.07, haftalık %17.94’le memecoin’lerden Dogecoin oluyor.

Sıradaki içerik:

Bu Altcoin, Yüzde 1.000 Yaptıktan Sonra Satın Alma Fırsatı Sunuyor!