e
sv

2021 yaz modasına damga vuracak tiril tirl eşarp modelleri

57 Okunma — 17 Temmuz 2021 07:08
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Yaz aylarında rahatlık kombinlerde ilk sırada gelir. Bu yüzden hem kumaşı hem de desenleriyle yaz kombinlerine damga vuracak eşarp modellerini bir araya getirdik. Trend modeller sayesinde sizler de kreaksiyonunuzu daha da güçlendirebilirsiniz. Verona Scarves sizler için bu rahatlığı düşünerek birbirinden farklı modeller geliştirdi. İşte 2021 yaz modasına damga vuracak eşarp modelleri

2021 yaz eşarp koleksiyonlarında güçlü isimlerden biri olan Verona scarves, yumuşak dokusu ve kullanımındaki rahatlıklarla kombinlerin vazgeçilmez eşarplarını üretti. Elbiselerle, takımlarla, trençkotlarla hatta günlük hayatta bile kullanabileceğiniz birbirinden farklı modeller için çekmecelerinizde yer ayırın. Uygun fiyat seçenekleri sunan Veronascarves, iğneye ihtiyaç duyulmadan dokusu sayesinde yüz hattınıza uygun şekle giren modellerle her alanda sizi ön plana çıkartmaya hazır.

VERONA SCARVES : 85 TL

BİRBİRİNDEN FARKLI DESENLERE SAHİP EŞARPLAR!

Eşarplarda klasik ancak şık tasarımlara ek olarak bu yılın hemen hemen modada her parçada tercih edilen çiçek ve geometrik şekillerde yer aldı. Kıyafetlerde tek renk seçiminden yana olanların kombinlerine muhteşem bir dokunuş yapacak olan eşarplar hemen hemen her yaş grubuna hitap etmektedir. 

VERONA SCARVES : 85 TL

VERONA SCARVES : 85 TL

ENERJİNİZİ YÜKSELTECEK!

Pandemi sonrası kalabalığa enerjinizle karışacağınız eşarpları tatilde de tercih edebilirsiniz. Şık davetlerin, ofis ortamlarının ve saatler içinde ayarlanan buluşmaların kurtarıcısı olan modeller ve renkler sayesinde hiç düşünmeden hızla kombin ayarlayabilirsiniz. 

VERONA SCARVES : 85 TL

ŞIKLIĞINIZI ARTIRACAK ÖZELLİKLER!

Twill dokusuna sahip olan bu eşarpların bozulmaması için mutlaka elde ya da 30 derece de makinede yıkayabilirsiniz. Tok duruşu sayesinde hangi yüz şekline sahip olursanız olun kolayca şekil alabiliyor. Kayma yapmayan modeller sayesinde iğneye ihtiyaç bile duymazsınız. Canlı renkleriyle enerjinizi artıracak  Veronas carves’in modelleriyle her ortama cesurca giriş yapabilirsiniz. 

VERONA SCARVES : 85 TL

Sıradaki içerik:

2021 yaz modasına damga vuracak tiril tirl eşarp modelleri