e
sv

Dünya Hali dizisinin oyuncuları kimlerdir? Dünya Hali dizisinin konusu nedir?

74 Okunma — 17 Temmuz 2021 07:09
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

TRT 1’de bomba gibi bir dizi daha geliyor. Komedi ve gerçek mizah içeren Dünya Hali evlerimize yeni bir renk katmak için hazırlanıyor. Dedesinin yanında büyümüş geleneksel bir genç olarak yetişmiş bir Sinan’ın hayatı izleyiciye sunulacak. Hayatın zorluklarının iyi yanını gören Sinan, kalplere dokunmaya geliyor. Dünya hali dizisinin oyuncuları kimlerdir? Dünya hali dizisinin konusu nedir?

Bomba gibi bir komedi geliyor. Dedesinin öğretisinde büyümüş olan Sinan, dedesinin vasiyetini yerine getirmek için yola çıkar. Hayatı boyunca hiç aşık olmamış Sinan, dedesinin ölmeden önce kendisine vasiyet olarak bıraktığı üç şarta uyan kızı aramaya koyulur. Bu sürede de Sinan’a ailesi yakın arkadaşı Azim, dedesinin cami arkadaşları Burhan Namık ve Talat amcaları eşlik ediyor. Ünlü yönetmen ve senarist Osman Nail Doğan, dizinin hem senaryosunu yazıyor hem de yönetmen koltuğunda oturuyor. Senaryoyu yazmaya Murat Kaman ve İdris Meydi’de yer aldı. Önümüzdeki günlerde yayınlanması planlanan dizinin ilk tanıtımı geldi.

DÜNYA HALİ DİZİSİNİN OYUNCULARI KİMLERDİR?

Başrol oyuncusu olarak Caner Şahin ve Pelin Abay yer alıyor. Onun yanı sıra Tolga Tekin, Ozan Çelik, Ayfer Tokatlı, Hakan Emre Ünal, Mert Denizmen, Mekin Sezer ve Şahsuvar Aktaş yer alıyor. 

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Dünya Hali dizisinin oyuncuları kimlerdir? Dünya Hali dizisinin konusu nedir?