e
sv

Ahmet Hakan’dan Şahan Gökbakar’a “Özeleştiri” uyarısı!

55 Okunma — 17 Temmuz 2021 07:10
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar’ın Marmaris’te satın aldığı arsanın önündeki sahile iskeleye özel mülk tabelası astı. Bu haber gündeme bomba gibi düştü. Gökbakar ise sosyal medyada kendisi savunan açıklamalar yaptı. Ancak fotoğraf tüm gerçekleri ortaya koydu. Tepkiler üzerine açıklama yapan Gökbakar’ı Ahmet Hakan köşesine taşıdı.

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, bugünkü köşe yazısında geçtiğimiz hafta Özel mülk tabelasıyla sosyal medyada tepki çeken Şahan Gökbakar’ı kaleme aldı. Ahmet Hakan, magazin gündemine bomba gibi düşen haber sonrası Gökbakar’ın yaptığı açıklamaları vahim buldu. Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, 10 milyon liraya satın aldığı villanın önündeki sahile iskele yapıp Özel Mülk tabelası astı. Sahile deniz kumu döküp çevresine zodyak botla tonoz bıraktı. Bu anlar çevredeki diğer teknelerde görüntülendi. Bu görüntüler sonrası inceleme başlatıldı. Ancak Gökbakar izninin olduğuna dair belgeler paylaştı. Savunmaya geçen Gökbakar hakkında Hakan köşesinde işte şu yazıyı yazdı:

“O TAMAHKÂR FOTOĞRAFI VERMEYECEKTİN ŞAHAN

ÜZERİNDE “Özel Mülktür Girilmez” yazan tabelayı, büyük bir iştahla halka açık olması gereken kıyıya yerleştirmeye çalışıyordu Şahan. 

Yeryüzünün en sevimsiz tabelasıdır “Özel Mülktür Girilmez” tabelası.

*

Şahan’ın “Kaz Dağları’na destek verdim, o yüzden beni linç ediyorlar” diye ağlaşmak yerine… “Keşke o tamahkâr fotoğrafı vermeseydim” diye özeleştiri yapması çok daha münasip kaçardı.”

Sıradaki içerik:

Ahmet Hakan’dan Şahan Gökbakar’a “Özeleştiri” uyarısı!