e
sv

‘İyi Ki Varsın Eren’ filminde Eren Bülbül’ü oynayacak isim ortaya çıktı

50 Okunma — 17 Temmuz 2021 07:11
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Terör örgütü PKK’nın Trabzon Maçka’daki hain saldırısı sırasında şehit düşen Eren Bülbül’ün hayatı film oldu. Çekimleri neredeyse tamamlanan dizi de şehit Eren Bülbül’ü oynayacak isim Trabzonlu Rahman Beşel oldu.

2021 yılının Ocak ayında TRT Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü İbrahim Eren, sosyal medyadan şehit Eren Bülbül’ün hayatının film olacağını paylaştı. Trabzon Maçka ilçesinde teröristleri fark edip askerleri uyarmaya çalışan Eren, hain pusu da PKK’lılar tarafından öldürülmüştü. Günler sonra fark edilen sosyal medya hesabından ‘Kimse de iyi ki varsın Eren’ paylaşımı ise yürekleri dağlamıştı.

 Eren Bülbül’le birlikte şehit olan Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik’i anmak için hazırlanan filmde ‘İyi Ki Varsınız’ denilecek. Yapımcılığını Mustafa Uslu’nun üstlendiği filmin yönetmen koltuğuna Özer Feyzioğlu oturdu. Müziği ise Fahir Atakoğlu’na aittir.

15 yaşındaki şehit Eren Bülbül’ü oynayacak olan isim Rahman Beşel oldu. Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik’i ise İsmail Hacıoğlu oynadı. 

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

‘İyi Ki Varsın Eren’ filminde Eren Bülbül’ü oynayacak isim ortaya çıktı