e
sv

Resident Evil Re:Verse bekleyenleri üzen haber

64 Okunma — 17 Temmuz 2021 07:21
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Resident Evil Re:Verse oyunundan hayranlarını üzecek açıklama geldi. Normal şartlarda Resident Evil: Village ile birlikte de çıkması beklenen yapım, ileri bir tarihe ertelendi. Geliştirici firma Capcom, hayranlarını üzecek açıklamayı sosyal medya üzerinden duyurdu.

Oyunun henüz hazır olmadığını belirten şirket, daha fazla zamana ihtiyacı olduklarını açıkladı. 2022‘ye ertelenen yapım, oyunculara en rahat oynanış tecrübesini sunmayı amaçlayacak.

Resident Evil Re:Verse, 2022’ye ertelendi

Resident Evil serisinin ikonik karakterlerini içeren oyun, çok oyunculu moda sahip olacak. İyi ve kötü bütün önemli isimlerin yer alacağı yapım, beta sürecinde olumlu yorumlar almayı başaramamıştı. Bu nedenle Resident Evil: Village ile çıkamayan ve Temmuz 2021‘e ertelenen oyun, bir kez daha ileri bir tarihe atılıyor.

Oyuncular, özellikle beta sürecinde yaşanan teknik aksaklıklardan çok çekmişti. Ayrıca özel içeriklerin azlığı da oldukça şikayet konusu olarak gündeme gelmişti. Pürüzsüz bir deneyim için elinden geleni yapacaklarını açıklayan firma ise, oyunculardan sabretmelerini istedi.

Önümüzdeki yıl ne zaman çıkacağı tam olarak belli olmayan oyun için minimum 5 ay beklemek durumunda kalacağız. Gelen tahminlere göre firmanın hazır olan ilk anda yapımı piyasaya sürmesi bekleniyor. Bu nedenle Capcom, 2022 yılı içerisinde kesin bir tarih vermekten kaçındı.

Resident Evil: Village sahiplerinin, ilave para ödemelerine gerek yok

Erteleme ile kötü haber veren Capcom, oyuncuların gönlünü bir nebze olsun almayı başardı. Resident Evil: Re:Verse, serinin sekizinci oyununu satın alan oyunculara ücretsiz olarak sunulacak. Konuyla ilgili açıklama yapan Capcom, oyunu indiren oyuncuların, kodlarını kontrol etmesini istedi. Eğer Resident Evil: Village sahibi iseniz, indirme işlemini gerçekleştirdiğiniz kodlar ile Re:Verse sahibi olabilirsiniz.

Sevilen karakterlerin yer alacağı Resident Evil: Re:Verse‘de oyuncular, 6 kişilik karşılaşmada birbirleri ile rekabet edecekler. Biyolojik silahların önemli bir yere sahip olduğu oyunda, korku ögelerinin de yüksek olması bekleniyor. En hazır olduğu hali ile oyuncuların karşısına çıkacak yapımın, beklentileri ne derece karşılayıp karşılayamayacağı ise merak konusu.

Sizler de Resident Evil: Re:Verse için heyecanlı mısınız? Değişen evrenden ve oyundan beklentilerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Sıradaki içerik:

Resident Evil Re:Verse bekleyenleri üzen haber