e
sv

Ziraat Bankası, erişim sorunu ile sosyal medyayı salladı

71 Okunma — 17 Temmuz 2021 07:23
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Gündem maddeleri arasında, bankaların dijital servislerine erişim sorunu günlerdir karşımıza çıkıyor. Kısa süre önce Akbank müşterileri hesaplarına ulaşamamıştı. Bugün ise Ziraat Bankası erişim sorunu ile gündeme geldi. Hesaplarına erişmek isteyen kullanıcıların karşısına “Geçici süre için işleminizi gerçekleştiremiyoruz. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.” ibaresi çıkıyor. Diğer yandan Ziraat Bankası sistem arızası sosyal medyanın trendleri arasına girdi. Kullanıcılar tepkilerini sosyal medyada dile getirdi.

Ziraat Bankası erişim sorunu sosyal medyada gündem oldu

Banka müşterileri uygulama üzerinden hesaplarına ulaşamıyor. Dün saat 14 sularından itibaren devam eden sorun için henüz Ziraat Bankası’nın yetkililerinden açıklama gelmedi. Diğer yandan banka müşterileri ise tepki vermek için sosyal medya hesaplarını kullandı.

Ziraat Bankası erişim sorunu, Twitter Türkiye gündeminde ikinci sıraya çıktı. Müşterilerin büyük bir kısmı ise şikayetlerini mizahi bir dille belirtti. Sizler için öne çıkan paylaşımları bira araya getirdik. Sosyal medyayı sallayan konu hakkında yapılan paylaşımları aşağıda görebilirsiniz.

Diğer yandan Ziraat Bankası’nın bazı kullanıcıları sorun kalmadı şeklinde paylaşımlar yaptı. Ekran görüntüsü ile bu şekilde paylaşım yapan kullanıcının Tweet’ini de aşağıda görebilirsiniz. Ancak ekran görüntüsünün tarihi belli olmadığı için doğruluğu konusunda emin olmak mümkün değil.

Sıradaki içerik:

Ziraat Bankası, erişim sorunu ile sosyal medyayı salladı