e
sv

EA Play Live etkinliği için Star Wars açıklaması

66 Okunma — 17 Temmuz 2021 07:26
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

22 Temmuz‘da gerçekleştirilecek olan EA Play Live etkinliğinde aşağı yukarı hangi oyunların tanıtılacağı biliniyor. Dragon Age 4, Mass Effect ve Battlefield 2042 tanıtılacak oyunlar arasında. 2019 yılında çıkan Star Wars: Jedi Fallen Order, hayranlar tarafından beğenilmişti, metroidvania harita tasarımı ve souls-like oyunlarından aşina olduğumuz “checkpoint” sistemi ve oyun mekanikleri, oyuncular üzerinde iyi bir etki oluşturmuştu. Uzun bir aradan sonra EA ilk defa hikayeli oyunlara yönelmiş ve başarı elde etmişti. Yine de oyunun hikayesi tatmin edici değildi ve karakter ilişkileri hızlı gelişiyordu. Yine de hayranlar bir devam oyunu bekliyor.

EA Play Live etkinliğinde bir Star Wars oyunu olmayacak

EA, önümüzdeki hafta EA Play Live etkinliğinde yeni Star Wars oyunlarının olmayacağını doğruladı. Bu, EA’nın Star Wars oyunlarını planlamadığı anlamına gelmiyor. EA Star Wars Twitter hesabı, “Hepimiz gelecek yıl Galaksi için vizyonumuzu çok çok uzaklarda paylaştığımızda sizinle birlikte kutlamayı dört gözle bekliyoruz” diye söz verdi.

Ayrıca EA, Lucasfilm Games’in yeniden canlandığını duyurduğu Ocak ayına kadar Star Wars oyunlarının geliştirme hakkını elinde tuttu. Kısa bir süre sonra Ubisoft, Massive Entertainment tarafından geliştirilen bir açık dünya Star Wars oyununu duyurdu. Bu, EA’nın Star Wars planlarını yavaşlatmayacak ve şirket, seri için oyunlar geliştirmeye devam edeceğinin garantisi veriyor. Henüz hiçbir şey onaylanmadı, ancak Respawn şu anda Star Wars geliştirme ekibinde çalışması için işe alım gerçekleştiriyor ve bu da Jedi Fallen Order için bir devam oyunu yapıldığına işaret ediyor.

EA Play Live, 22 Temmuz TSİ 20:00′de gerçekleşecek.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

EA Play Live etkinliği için Star Wars açıklaması