e
sv

Galatasaray’ın Yeni Sezon Formaları İlk Gününde Yok Sattı

47 Okunma — 17 Temmuz 2021 07:37
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Geçtiğimiz günlerde sizlerle paylaştığımız bir içeriğimizde, Türkiye’nin en köklü spor kulüplerinden Galatasaray‘ın yeni sezon formalarından bahsetmiştik. Nike tarafından tasarlanan formalar, taraftarlar tarafından eleştiri yağmuruna tutulmuş, kimse bu formaları beğenmemişti. Ancak konuyla ilgili garip bir gelişme yaşandı. Galatasaray taraftarı, satışa sunulan formalara beklenenin üzerinde ilgi gösterdi.

Edinilen bilgilere göre Galatasaray, yeni formalarının satışa sunduktan 18 saat sonra, 14 bin 338 adet forma satışı gerçekleştirdi. Bu satışlar ile kulübün kasasına 5 milyon 735 bin TL girdi. Satışlar devam ederken Galatasaray cephesinde yüzler gülmeye başlamış gibi görünüyor.

Galatasaray’ın hem eleştirilen hem yok satan formaları

Galatasaray’ın 2021-2022 sezonu için satışa sunduğu lisanslı formalar, 399 TL’den başlayan fiyatlarla satın alınabiliyor. Ayrıca, Galatasaray’a gönül vermiş bir taraftar, spor kulübünün profesyonel formasına da sahip olabiliyor. Bu formayı satın almak isteyen taraftarın ödemesi gereken tutar ise 1.000 TL. Taraftarlar, gönül verdikleri takım için bu paraları gözden çıkarmış gibi görünüyorlar.

Galatasaray’ın yeni sezon formalarının bu hızla ne kadar daha satacağı şimdilik bilinmiyor. Ancak bu durum, spor kulübü için herhangi bir sorun teşkil etmiyor. Zira ne kadar çok forma satılırsa, elde edilecek kar da o kadar artacak.

Sıradaki içerik:

Galatasaray’ın Yeni Sezon Formaları İlk Gününde Yok Sattı